Портфель сумка для документів
Характеристики:
-
Ключниця в комплекті;
-
Матеріал: Якісна і щільна ПУ шкіра - імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
-
Висота ручок: 15 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Товщина: 6,5 см;
-
Висота: 29 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Тип | Портфель |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴










