2 дні
Чоловіча барсетка Feidakabolo
1 300 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00389
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча барсетка Feidakabolo
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна і щільна ПУ шкіра середньої жорсткості;
-
Довжина: 23 см;
-
Ширина: 14 см;
-
Товщина: 7 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴











