2 дні
Міський стильний чоловічий рюкзак чорний, коричневий з екошкіри
1 100 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00393
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський стильний чоловічий рюкзак чорний, коричневий з екошкіри
Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі. Є відділення для ноутбука (вміщує стандартний ноутбук діагоналлю до 15,6 дюймів включно) Висота: 45 см; Ширина: 30 см; Глибина: 15 см; Переваги: Широкі та щільні плечові лямки; морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Вага | 730 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴











