2 дні
Чоловіча чорна сумка з ПУ шкіри
1 900 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00426
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча чорна сумка з ПУ шкіри
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна і щільна ПУ шкіра - імітація натуральної шкіри за сучасними технологіями
-
Відділ для взуття;
-
Колір: чорний;
-
Довжина: 48 см;
-
Ширина: 20 см;
-
Висота: 26 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴











