2 дні
Шкіряна чоловіча бананка на груди,рюкзак слинг з натуральної шкіри
1 600 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00529
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чоловіча бананка на груди,рюкзак слинг з натуральної шкіри
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (ручна робота);
-
Довжина: 29 см;
-
Товщина: 5 см;
-
Ширина: 17 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴











