Рюкзак сумка клатч гаманець візитниця дитячий комплект 4 в 1.Рюкзачок сумка дитячий набір
Характеристики:
-
В комплект входить все, як на фото (наявність і вид брелока уточнюйте).
-
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра, рівна пошиття, без зайвого запаху і стирчать ниток!
-
Висота: 31 см;
-
Ширина: 25 см;
-
Глибина: 11 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Персонажі | Teddy Me to You |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 11 см |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴












