2 дні
Чоловіча сумка рюкзак сленг на груди барсетка на плече з USB екошкіра
850 ₴
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00636
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка рюкзак сленг на груди барсетка на плече з USB екошкіра
Характеристики:
Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, м'яка по жорсткості);
Ширина: 18 см; Висота: 28 см; Ширина на основі: 4 см; USB-порт для підключення бездротового зарядного; Максимальна довжина плечового ременя: 125 см (регулюється у менший бік); Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою ПоштоюХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴












