2 дні
Рюкзак слінг чоловічий через чорний плече , сумка крос боді на груди екошкіра
900 ₴
759 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00637
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак слінг чоловічий через чорний плече , сумка крос боді на груди екошкіра
Храктеристики:
Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, м'яка по жорсткості);
Ширина: 18 см; Висота: 28 см; Ширина на основі: 4 см; USB-порт для підключення бездротового зарядного; Максимальна довжина плечового ременя: 125 см (регулюється у менший бік); Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴












