Якісний прогулянковий коричневий рюкзачок для дівчини
Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна турецька екошкіра;
Висота: 24 см;
Ширина: 20 см;
Глибина на основі: 9 см;
Якісний внутрішній підклад;
Лямки регулюються;
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 9 см |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 20 см |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴












