Шкіряний якісний чоловічий чорний гаманець
1 675 ₴
1 375 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00929
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний якісний чоловічий чорний гаманець
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипу;
Закривається на магніт;
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Монетниця всередині;
Відділення для сім-карт або карт пам'яті;
Внутрішні перегородки виконані також із натуральної шкіри, що ще раз підкреслює високу якість цієї моделі;
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴










