2 дні
Чоловічий гаманець портмоне з натуральної шкіри
1 600 ₴
1 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00933
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий гаманець портмоне з натуральної шкіри в стилі
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипу;
Закривається на магніт;
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Монетниця ззовні;
Відділення для сім-карт або карт пам'яті;
УВАГА! Ціна вказана лише за гаманець у звичайній коробці (як на перших фото), якщо Вам потрібна подарункова дерев'яна коробка, як на останньому фото, обов'язково уточнюйте це при оформленні замовлення
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴












