2 дні
Якісна чоловіча велика міська чорна сумка
1 700 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001031
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна чоловіча велика міська чорна сумка
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 47 см;
Ширина на основі: 20 см;
Висота: 24 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата і доставка
Весь товар в наявності на нашому складі відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Великий |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
| Матеріал | Екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴










