2 дні




Сумка чоловіча ділова чорна в клітку для документів
1 900 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001325
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка чоловіча ділова чорна в клітку для документів у стилі Луї Вітон
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 39 см;
Ширина на основі: 9 см;
Висота: 29 см;
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴



