2 дні
Шкіряна чорна чоловіча сумка слінг на груди, нагрудна барсетка з натуральної шкіри
1 900 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001057
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чорна чоловіча сумка слінг на груди, нагрудна барсетка з натуральної шкіри
Характеристики:
Материал: натуральная кожа;
Металлическая фурнитура;
Высота: 27 см;
Ширина: 16 см;
Глубина: 5 см
Оплата і доставка
Весь товар в наявності на нашому складі відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловічий |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴












