2 дні
Прогулянковий жіночий рюкзак сумка Кенгуру в клітку
1 250 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001729
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прогулянковий жіночий рюкзак сумка Кенгуру в клітку
Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 25 см; Ширина: 21 см; Глибина на основі: 11 см; Лямки регулюються
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 21 см |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









