Жіноча класична якісна чорна сумка
Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна турецька екошкіра; Плечовий ремінь у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота: 26 см; Довжина: 31 см; Ширина основи: 10 см;
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴












