2 дні
Маленький дитячий рюкзак сумочка з хутряним брелоком, міні сумочка рюкзачок для дівчинки
1 100 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001918
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький дитячий рюкзак сумочка з хутряним брелоком, міні сумочка рюкзачок для дівчинки
Характеристики: Матеріал: Якісна та щільна екошкіра; Хутряний брелок у комплекті; Висота: 21 см; Ширина: 20 см; Глибина: 8 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 8 см |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Виберіть варіант |
| Матеріал | Екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴












