1 день
Жіночий якісний класичний гаманець
650 ₴
479 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001774
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий якісний класичний гаманець
Характеристики: Матеріал: екошкіра; Висота: 9,5 см; Товщина: 3,5 см; Довжина: 19 см;
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 180 г |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Колір | Виберіть варіант |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴












