Маленька дитяча сумочка на плече з ведмедиком
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 17 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 10 см
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі відправляємо Новою Поштою,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴










