1 день
Шкіряний чоловічий портмоне гаманець
1 700 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001877
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний чоловічий портмоне гаманець
undefined
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Виробник: Туреччина;
Довжина: 12,5 см;
Висота: 10,5 см;
Товщина: 2 см;
Місткий та багатофункціональний, але в цей же час компактний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴












