Жіноча міні сумка на плече
Жіноча міні сумка на плече
Характеристики: Матеріал: якісна м'яка екошкіра; Довжина: 13 см; Ширина на основі: 7 см; Висота: 18 см; Плечовий ремінець на карабінах
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Колір | Виберіть варіант |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴












