Модна маленька жіноча сумочка на ланцюжку з підковою
980 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00931
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна маленька жіноча сумочка на ланцюжку з підковою
Характеристики: Матеріал: екошкіра (добре тримає форму); Фурнітура: металева; Довжина: 23 см; Висота: 14,5 см; Ширина з верхньої основи: 8 см; Плечовий ремінь у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Колір | Виберіть варіант |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴












