2 дні
Жіноча стьобана міні клатч сумка для телефону з широким ремінцем
850 ₴
685 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001897
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча стьобана міні клатч сумка для телефону з широким ремінцем
Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 18 см; Ширина: 12,5 см; Глибина: 5 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах;
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Колір | Виберіть варіант |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴











