Жіноча сумка гаманець клатч для телефону під рептилію
750 ₴
535 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001839
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка гаманець клатч для телефону під рептилію
Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 19,5 см; Ширина: 11 см; Глибина: 4 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту;
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Колір | Виберіть варіант |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴












