2 дні
Жіноча маленька коричнева сумка клатч на ланцюжку
1 500 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001850
+380 (67) 913-40-97
Viber- +380 (66) 443-46-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча маленька коричнева сумка клатч на ланцюжку
Характеристики: Матеріал: Екошкіра преміум якості; Фурнітура: метал; Розміри: Висота: 16 см; Довжина: 22 см; Глибина: 7,5 смОплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴












